Haber

Kurtulmuş, Kütahya’da ‘Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı ve Vefa Toplantıları’ programına katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Kütahya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı ve Vefa Buluşmaları’ programına katıldı.

Yeni Kapalı SporSalonda düzenlenen etkinliğe AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, AK Parti İstanbul Milletvekili İffet Polat, AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay ve partililer katıldı.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, ’43 günde Kütahya’ programı çerçevesinde il genelinde partisine üye olan 73 bin kişiye ulaşıldığını bildirdi. Önsay, “Kütahya’daki 73 bin üyemizden 40 binini evlerinde bulduk. 37 biniyle form doldurduk. ’43 günde Kütahya’ çerçevesinde büyük bir emek harcandı. Tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Kim katkıda bulundu.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Mayıs 2023’te hedefimiz zaferle sonuçlanacak. Kampanya bizden, zafer Allah’tandır. Biz bu yolda sonuna kadar mücadele edeceğiz. Böyle olursa Allah bize ve milletimize yardım eder.” millet öngörüsüyle yanımızda olacaktır. 14 Mayıs’ta Kütahya Türkiye’de büyük bir zafere imza atacaktır. 14 Mayıs’ımız şimdiden kutlu olsun” dedi.

Numan Kurtulmuş’a ’43 Günde Kütahya’ programında dereceye giren partililere çeşitli ikramlarda bulunuldu. – KÜTAHYA

gudulajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu